Språk

 

Kontaktlærere ved Lakselv videregående skole 2019-2020

Kontaktinformasjon:

 

Kontaktlærere

 

Klikk for stort bilde




 

Vg1 EL

Jan Erik Kollstrøm

Jan.Erik.Kollstrom@ffk.no
Mobilltlf: 97129847
 

Klikk for stort bilde





 

Vg1 HO

Gunn Tove
Baden

Gunn.Tove.Baden@ffk.no
Mobiltlf 99033628
 

 roy.agnar.nilsen@ffk.no
Mobiltlf 40848681
 

Vg1 TI
Roy Agnar Nilsen

Johannessen, Ane Marte - Klikk for stort bilde






 

Vg1 SS
Ane Marthe Johannessen

Mobiltlf 47254898
Ane.Marthe.Johannessen@ffk.no
 

Klikk for stort bilde






 

Vg2 HA
Anne Britt Larsen

Anne-Britt.Larsen@ffk.no
Mobiltlf: 41646166
 

 Klikk for stort bilde




 

Vg2 EL
Jan Helge
Mikkelsen

Jan.Helge.Mikkelsen@ffk.no
Mobiltlf: 91553222
 

Klikk for stort bilde
Vg2 EL
Lisbeth
Walle Sltåttedal
Lisbeth.Walle.Slattedal@ffk.no
Mobilltlf: 97154133
 



Klikk for stort bilde

Vg2 AM
Heidi
Stenbro Hanssen

heidi.stenbro.hanssen@ffk.no
Mobiltlf: 97511536
 


Henriksen, Jim Robert - Klikk for stort bildeHenriksen, Jim Robert (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

Vg2 KT
Jim Robert 
Henriksen

Jim.Robert.Henriksen@ffk.no
Mobiltlf 92853581
 


Klikk for stort bilde







 

Vg2 SS
Espen Andre Vaag

Espen.Andre.Vag@ffk.no
Mobiltlf: 97568007
 

Forfang, Hege - Klikk for stort bilde

Vg2 SS
Hege Forfang

Hege.Forfang@ffk.no
Mobilltlf: 91796428

 


Persen, Karin  Bjørset - Klikk for stort bildePersen, Karin Bjørset (Lakselv videregående skole) Lakselv videregående skole

Vg3 PÅ
Karin Bjørset
Persen

Karin.Bjorset.Persen@ffk.no
Mobiltlf: 48110705

 

Klikk for stort bilde









therese.johansen.svendsen@ffk.no
Mobiltlf: 97706657
Vg3 PÅ
Therese
Svendsen
Johansen

Storelv,Christina - Klikk for stort bilde
 
Vg3 SS
Christina
Storelv
Christina.Storelv@ffk.no
Mobiltlf: 99388565
 

Wojtowicz,Anna Agnieszka - Klikk for stort bilde
Vg3 SS
Anna
Wojtowicz
Anna.Agnieszka.Wojtowicz@ffk.no
Mobiltlf: 47681714